Kopan parmağıyla 4 hastane dolaştı

  • Ana Sayfa
  • Kopan parmağıyla 4 hastane dolaştı
Kopan parmağıyla 4 hastane dolaştı
Adana'da, ısı yalıtım sistemleri imalathanesinde çalışıyordu... Pres makinasına sol elini kaptırdı ve...Abone olAdana'da, ısı yalıtım sistemleri imalathanesinde çalışan 34 yaşındaki Yunus Cagımnı, pres makinasına kaptırdığı sol elinin kopan 4 parmağının koyulduğu bUzlu plastik şişe ile 2 saat hastane hastane gezmek zorunda kalırken, son hastanenin kapısında bayıldı.

Doğu Sanayi Sitesi'nd e-ticaret seo e dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda Yunus Cagımnı, pres makinasına sol elinin parmaklarını kaptırdı. Can acısıyla çığlık atan Cagımnı'nın kopan 4 parmağı arkadaşları tarafından içinde buz olan pet şişenin içine koyuldu, ardından Adana Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Cagımnı, buradaki müdahale ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. Yakanları, ambulans beklemeyen yakınları Cagımnı'yı özel araçla götürdü. Gittikleri Balcalı Hastanesi'nde o gün için mikro cerrahi uzmanı bulanmadığını öğrenen arkadaşları, Cagımnı'yı Özel Yüreğir Başkent Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne götürmek istendi. Yapılan telefon görüşmesinde bu hastanede mikro cerrahi uzmanı olduğu belirlendi ve hemen yola çıkıldı.

Cagımnı, parmakları koptuktan 2 saat sonra götürüldüğü hastanenin kapısında acı ve kan kaybından bayıldı. Hemen ameliyata alınan Cagımnı'nın kopan 4 parlamağı yerine dikildi. Parmakları kurtarmak için zamanla yarışan arkadaşları, "Verdiğimiz mücadelenin karşılığını aldık, parmaklar yerine dikildi ve doktorlar bir sorun olmadığını söyledi. Arkadaşımız parmaklarını eskisi gibi kullanacak. Bu bizi çok mutlu etti" diye konuştu.Kategori : GÜNCEL