Mehmet Ağar'a ağır suçlama

Mehmet Ağar'a ağır suçlama
Faili meçhul cinayetlerle ilgili konuşan Susurluk hükümlüsü Ayhan Çarkın'ın sözleri Mehmet Ağar'ı çok kızdıracak.Abone ol

Eski Özel Harekâtçı Ayhan Çarkın’ın ifadesinden: "Her eylemden Mehmet Ağar ve İbrahim Şahin’in haberi vardı. “Ne dersek onu yapın” diyorlardı."

Taraf gazetesi faili me miami seo çhul cinayetlerle ilgili itiraflarının ardından tutuklanan eski özel harekât polisi Ayhan Çarkın, savcılıktaki ifadesini manşetine taşıdı. "Bütün infazları Ağar biliyordu" başlığıyla verilen haberde, 1994 yılında işlenen Avukat Faik Candan, Yusuf Ekinci, Altındağ Nüfus Müdürü Mecit Baskın ve Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Namık Erdoğan cinayetlerine ilişkin bilgilere yer verildi.

"NE DESEK ONU YAPIN"

Ankara Özel Yetkili Savcısı Hakan Yüksel’e verdiği ifadesinde Ağar ve İbrahim Şahin'i işaret etti: "Mehmet Ağar ve İbrahim Şahin’in bizim yaptığımız her eylemden bilgisi vardı. Bu grup içinde görev yaptığım zaman ne yaptığımı anlayamadığım eylem ve işlemlerle karşılaştım. Bazen sebebinin ne olduğunu sorduğum zaman, İbrahim Şahin ‘Bunlar devletin bekaası ile ilgili işler fazla yorum yapılmaz. Ne dersek onu yapın’ diyordu."

ŞAHİN'İN ELİNDEKİ İNFAZ LİSTESİ İDDİASIKategori : GÜNCEL