Galatasaray'da müthiş gelişme

Galatasaray'da müthiş gelişme
Süper yıldızlar için temaslarını sürdüren Galatasaray'da taraftarları coşturacak müthiş gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı.Abone ol

Ünal Aysal'ın sıcak bakması üzerine vakit kaybetmeden eski arkadaşı Mourinho'yu arayan Terim, sambacının durumunu sordu.

Fotomaç'ın haberine göre başkan Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst ve teknik direk ohio seo tör Fatih Terim'in geçen hafta Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirdiği üçlü zirvede transfer çalışmalarıyla ilgili son durum masaya yatırıldı. Aysal ile Dürüst, Fatih Terim'e Forlan ve Arshavin'de sonuca hâlâ ulaşılamadığını söyledi.

Bunun üzerine Terim beklenmedik bir şekilde "Başkan olmuyorsa zorlamayalım. O paraya alabileceğimiz çok daha iyi topçular var" dedi. Aysal "Kimler mesela" diye sorunca da "Mesela Kaka" cevabını patlattı. Kaka ismini duyan Ali Dürüst'ün adeta gözleri parlarken; Terim, Real Madrid'li yıldızın transferinin imkansız olmadığını anlatmaya başladı.

Yaklaşık yarım saat süren konuşma sonrası başkan Ünal Aysal, Kaka için nabız yoklanması kararına vardı. Tesislerden çıkan Terim, vakit kaybetmeden Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'yu telefonla aradı. Fatih Terim, eski arkadaşı Mourinho'ya Kaka'nın durumunu sordu. Portekizli çalıştırıcı yeni sezonda as kadroda düşünmediği Brezilyalı golcünün satışına onay verebileceğini ancak son sözü kulüp yönetiminin söyleyeceğini vurguladı.Kategori : GÜNCEL