Serdal Adalı'dan Demirören'e veryansın

  • Ana Sayfa
  • Serdal Adalı'dan Demirören'e veryansın
Serdal Adalı'dan Demirören'e veryansın
Beşiktaş yöneticisi Serdal Adalı, Metris cezaevinden Yıldırım Demirören'i topa tuttu.Abone ol

Şike operasyonunda tutuklanan Beşiktaşlı yönetici Serdal Adalı, başkana olan sitemini kendisini ziyaret eden yakınlarına anlattı. Adalı, "Vefasızlık ortada. Yıldırım Demirören bir daha sakın buraya gelmes Silis kumu in" dedi.

Şike operasyonunun ikinci dalgasında Beşiktaş'tan Tayfur Havutçu, Serdal Adalı ve Ahmet Ateş tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Avusturya kampını bırakıp ifade vermek için İstanbul'a gelen Havutçu ve Adalı, tutuklanmaları üzerine büyük şok yaşamıştı. Serdal Adalı böyle bir süreçte yalnız bırakıldığı eleştirisini yapmış, başkan Yıldırım Demirören'i hedef alarak en azından ifade vermeye giderken yanında olması gerektiğini belirtmişti.

Metris Cezaevi'nde bulunan Beşiktaşlı yöneticinin kendisini ziyarete gelen yakınlarına söylediği ise çok sert ifadelerdi. Habertürk'ün haberine göre Adalı'nın yakınlarına "Yıldırım Demirören bir daha buraya sakın gelmesin. Çok büyük vefasızlık var. Biz bu yola beraber çıktık ancak yalnız bırakıldık. Hem haksız yere burada olmamıza üzülüyoruz hem de yol arkadaşlarımızın tavırlarına" diye yakındığı belirtildi.

'YETER Kİ ÇIKAYIM'Kategori : GÜNCEL